Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 1,00 zł - 179,00 zł

Smak

Smak

Producenci

Producenci

Batony energetyczne i proteinowe mogą być doskonałym uzupełnieniem diety aktywnych osób. Szybkie przekąski, które także podczas treningu dostarczają nam energii potrzebnej do osiągnięcia planowanych rezultatów. Oferowane w naszym sklepie batony są dobrym rozwiązaniem dla wszystkich osób uprawiających sport zawodowo i amatorsko. Poza oczywistymi korzyściami dla organizmu podczas i po wysiłku, doskonale smakują i sprawiają wrażenie sięgnięcia po tak wyczekiwany cheat meal.

Batony energetyczne

Zdrowe batony energetyczne to świetne rozwiązanie dla osób uprawiających sporty wytrzymałościowe, w których jedna jednostka treningowa jest długa i obarczona ryzykiem utraty energii podczas jej wykonywania. Doskonale sprawdza się w takich sytuacjach jak biegi, kolarstwo, trecking. Poza uzupełnieniem potrzebnej do treningu energii, dostarczają cennych składników odżywczych, jak witamina B6, B12, Witamina C, niacyna czy tiamina. Są dużo lepszą alternatywą dla standardowych batonów dzięki bardziej zrównoważonym składom i niższej zawartości tłuszczu.

Batony proteinowe

Batony białkowe są dobrą alternatywą dla odżywek białkowych w proszku w sytuacjach, gdy nie mamy możliwości przygotować nawet białkowego shake’a, ponieważ w większości także zawierają izolat białka i przy okazji dostarczenia energii potrzebnej podczas, lub po treningu, stanowią źródło białka. Korzyści z jedzenia batonów proteinowych są podobne do tych, jakie daje spożywanie odżywek białkowych: wspomagają regenerację potreningową, ułatwiają przyrost siły i budowanie masy mięśniowej. 

Batony proteinowe i energetyczne

Aktywne filtry