Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 1,00 zł - 300,00 zł

Smak

Smak

Producenci

Producenci

Podczas wzmożonego wysiłku fizycznego nastawionego na budowanie tkanki mięśniowej, działaniem zwiększającym skuteczność treningu jest dbanie o odpowiedni poziom białka w naszej diecie. Często to, co przyjmujemy w posiłkach (zwłaszcza przy diecie bez stałego dbania o odpowiednie proporcje makroelementów) może okazać się niewystarczające do pełnego wykorzystania naszych wysiłków. Wygodnym rozwiązaniem jest korzystanie z odżywek białkowych, które pomogą nam szybciej budować mięśnie i ułatwiać ich regenerację po treningu.

Co daje odżywka białkowa

Powszechnie wiadomo, że podstawowym budulcem mięśni jest właśnie białko. Zazwyczaj jest go zbyt mało, lub jest spożywane zbyt nieregularnie w odpowiednich ilościach, by treningi dawały ciągłe rezultaty. Białko w proszku jest skutecznym i wygodnym rozwiązaniem z kilku powodów:

  • szybko się przyswaja

  • przyspiesza przemianę materii

  • daje uczucie sytości (istotne dla osób odchudzających się)

  • wpływa na szybszą regenerację mięśni po trenigu i przyrost tkanki mięśniowej

Z tych powodów dodatkowa suplementacja izolatami białka jest cennym uzupełnieniem diety zarówno dla osób budujących masę, oraz tych, dla których głównym celem treningu jest spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej.

Kiedy brać białko

Dla odpowiedniej regeneracji mięśni najlepszą porą na przyjęcie shake’a z białka w proszku jest czas zaraz po treningu. Jest to dobry moment na szybkie uzupełnienie białka w trakcie okienka anabolicznego. Zazwyczaj jest to jedna z niewielu dostępnych form podania białka zaraz po treningu, dlatego warto mieć odżywkę zawsze przy sobie, gdy wybieramy się na trening, żebyśmy nie musieli czekać, aż wrócimy do domu z podaniem tej substancji.

Białka

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-24 z 116 pozycji

Aktywne filtry