Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie i akceptujesz politykę prywatności.
Forma na lato

Forma na lato

Forma na lato — od czego zacząć?

Forma na lato to temat powracający jak bumerang. Wiele osób dąży do uzyskania wspaniałej sylwetki i formy, aby móc poszczycić się swoimi rezultatami podczas wakacji. Dlatego właśnie w okresie noworocznym na siłowniach i w klubach fitness obserwujemy zwiększoną liczbę trenujących, ponieważ aby forma na lato była odpowiedna, nasze starania musimy zacząć przed wakacjami.

Na początku musimy ustalić swój cel i konsekwentnie realizować przyjęte założenia. Jeżeli borykamy się z nadprogramowymi kilogramami, powinniśmy skupić się na redukcji masy ciała, tak aby forma na lato i nasza sylwetka były zadowalające.

Natomiast w przypadku gdy naszym celem jest poprawa naszej muskulatury, musimy skoncentrować swoje wysiłki na budowie masy mięśniowej, dzięki czemu na pewno forma na lato będzie imponować innym.

Forma na lato — jak przygotować?

Forma na lato rzecz jasna wymaga od nas zatroszczenia się o fundamentalne aspekty, które towarzyszą poprawie naszej sprawności, sylwetki i kondycji bez względu na to, czy przygotowujemy się na wakacje, czy inne pory roku.

Powinniśmy zadbać o regularną aktywność fizyczną, odpowiednie odżywianie i regenerację. Dzięki temu wypracowana forma na lato nawet po zakończeniu urlopu będzie dla nas powodem do dumy, ponieważ uzyskane rezultaty pozwolą na utrzymanie naszego ciała w świetnej kondycji pomimo wakacyjnych odstępstw od diety i treningu. W tym celu możemy skorzystać z usług wykwalifikowanego trenera, który ułoży dla nas odpowiedni plan treningowy oraz dietetyka, który zadba o naszą dietę i wyrobienie prawidłowych nawyków żywieniowych.

Koniec lata nie musi oznaczać, że forma na lato będzie tylko wakacyjnym wspomnieniem/wakacyjną przygodą. Zachęcamy do regularnych treningów przez cały rok.

Najczęściej wybierane przez naszych klientów: