Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie i akceptujesz politykę prywatności.
  Scitec 100% Creatine Monohydrate 300g
  • Scitec 100% Creatine Monohydrate 300g

  SCITEC 100% Creatine Monohydrate 300g

  Ocena(0)
  29,90 zł
  Brutto
  Obecnie brak na stanie

  Ilość:
  • Darmowa dostawa od 100 zł
  • Bezpieczne płatności
  • 30 dni na zwrot
  Kreatyna jest organicznym kwasem występującym u kręgowców, zawierającym atomy azotu. Około 95% kreatyny jest zmagazynowane w mięśniach szkieletowych. Kreatyna pomaga w dostarczeniu energii do komórek, głównie mięśniowych, stanowiąc m.in. substrat dla produkcji adenozyno trójfosforanu (ATP) pełniącego funkcję magazynu energii m.in. dla komórek mięśniowych. 100% CREATINE MONOHYDRATE zawiera najlepiej przebadaną dotychczas formę kreatyny. Naukowo udowodniono, że kreatyna w dawce 3 g dobę zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. *

  *Oświadczenie udowodnione naukowo przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) oraz zatwierdzone przez Komisję Europejską (EC).
   

  Sposób użycia

  Korzystny efekt jest zauważalny przy dziennym spożyciu min. 3 gram kreatyny w ciągu doby. Należy podzielić swoją masę ciała [kg] przez 3 - otrzymana wartość to ilość kreatyny [g] jaką powinno się dziennie spożywać w fazie nasycania kreatyną (pierwszy tydzień stosowania) podzieloną na kilka porcji. Po tym okresie nie należy spożywać więcej niż połowę powyższej porcji w celu utrzymania efektów.
  Spożywać na pusty żołądek, najlepiej po treningu wraz z węglowodanami. W celu uzyskania pożądanego roztworu, porcję produktu (5 gram) rozpuścić w 400 ml płynu. Nie spożywać jednorazowo więcej niż 10g produktu, rozdzielić dzienne spożycie na kilka porcji w ciągu dnia.

  Informacje o alergenach

  Wytworzono w zakładzie przetwarzającym mleko, soję, białko jaj, gluten, orzechy, ryby oraz skorupiaki.

  Uwaga

  Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.
   

  Opakowania

  300 g – 60 porcji

  500 g – 100 porcji,

  SKŁAD

  Wielkość porcji: 5 g (¾ miarki)
  zawartość w 1 porcji (5 g)
  Monohydrat kreatyny 5000 mg
  zawartość kreatyny 4420 mg
  SCITEC NUTRITION
  SCI#050
  2020-03-31

  Opis

  Producenci
  SCITEC NUTRITION

  Specyficzne kody

  Nowy produkt

  Brak opinii użytkowników.

  Dodaj opinię
  SCITEC 100% Creatine Monohydrate 300g

  12 innych produktów w tej samej kategorii:

  Scitec 100% Creatine Monohydrate 300g

  SCITEC 100% Creatine Monohydrate 300g

  29,90 zł
  Brutto