Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie i akceptujesz politykę prywatności.
  Controlled Labs Purple Wraath 1108g
  • Controlled Labs Purple Wraath 1108g
  • Controlled Labs Purple Wraath 1108g

  CONTROLLED LABS Purple Wraath 1108g

  Ocena(0)
  159,00 zł
  Brutto
  Obecnie brak na stanie

  Ilość:
  • Darmowa dostawa od 100 zł
  • Bezpieczne płatności
  • 30 dni na zwrot
  • Szybko się wchłania / szybko działa
  • Połączenie aminokwasów niezbędnych i rozgałęzionych
  • Formuła ergogeniczna nie zawierająca kofeiny
  • Wspiera naturalne środowisko anaboliczne
  • Zwiększa wytrzymałość, efektywność treningową, skupienie, poziom energii oraz tempo regeneracji
  • Przyspiesza metabolizm dzięki czemu pomaga redukować tkankę tłuszczową
  • Większa moc eksplozywna, siła i energia na treningach
  • Pomaga zachować masę mięśniową zarówno w okresie masy jak i rzeźby

  Purple Wraath to produkt zawierający w sobie mieszankę aminokwasów niezbędnych (EAA), aminokwasów rozgałęzionych (BCAA) oraz związków zwiększających zdolność wysiłkową organizmu (siła, wytrzymałość etc.).
  Leucyna –wpływa na syntezę mięśni szkieletowych na kilka sposobów: może zwiększać wydzielanie insuliny, potężnego anabolika obecnego w naszym ciele, jest niezbędna to syntezy nowych białek, które zostaną wykorzystane do tworzenia nowych włókien mięśniowych i zwiększenia masy już istniejących.
  Wszystko to sprowadza się do bardzo prostego twierdzenia – leucyna zwiększa stopień i szybkość
  wykorzystania białek do budowy mięśni.
  Izoleucyna – dostarczanie dużych ilości leucyny powoduje obniżenie poziomu pozostałych dwóch aminokwasów: izoleucyny i waliny, dlatego tak ważne jest aby stosować wszystkie trzy związki razem. Dodatkowo izoleucyna jest zaliczana do aminokwasów glukogennych, czyli takich, które organizm w łatwy i szybki sposób może przekształcić w niezbędną mu do funkcjonowania energię. Oznacza to, że będziemy mogli nie tylko trenować dłużej i intensywniej, ale też szybciej się regenerować.
  Walina – swoją obecność w tym zestawieniu zawdzięcza nie tylko, wspomnianej wcześniej, potrzebie podawania wszystkich trzech aminokwasów BCAA razem, ale również wpływowi na ograniczenie zmęczenia centralnego układu nerwowego. Dodatkowo, jak w przypadku pozostałych dwóch aminokwasów, jest łatwo przekształcana w energię zużywaną przez pracujące mięśnie i tym samym pozwala oszczędzić zapasy glikogenu zgromadzone w wątrobie.
  Lizyna – musi być dostarczana z pożywienia, ponieważ nasz organizm nie jest w stanie jej sam wytwarzać. Wykazuje właściwości przeciwutleniające (niszczy wolne rodniki).
  Arginina – bierze udział w powstawaniu tlenku azotu i tym samym wykazuje potencjał do rozszerzania naczyń krwionośnych, pozwalając na lepsze ukrwienie mięśni i tkanek miękkich. W sposób pośredni bierze udział w syntezie cGMP, które wraz z ATP, bierze udział w procesie skurczu mięśni oraz wykazuje działanie anaboliczne.
  Histydyna – razem z beta-alaniną biorą udział w syntezie karnozyny, tym samym zapobiega nadbudowywaniu się kwasu mlekowego, pozwalając na dłuższy i cięższy trening.
  Treonina – odgrywa ważną rolę w syntezie kolagenu a tym samym może poprawić stan naszych stawów, więzadeł i ścięgien.
  Metionina – należy do grupy aminokwasów siarkowych. Jest niezbędna w procesie syntezy białek (jest przyłączana jako pierwsza podczas budowy łańcucha polipeptydowego), zwiększa produkcję glutanionu (związek pomagający usuwać toksyny z organizmu), uczestniczy w powstawaniu adrenaliny, kwasów nukleinowych i fosforanu kreatyny.
  Fenylalania - ulega konwersji do tyrozyny, która jest prekursorem m.in.: dopaminy, adrenaliny i noradrenaliny
  Beta-alanina – wraz z histydyną wchodzi w skład karnozyny. Tworzy również dipeptydy odpowiedzialne za „odkwaszanie” szybkokurczliwych włókien mięśniowych oraz prawidłową prace ATPazy (enzym biorący udział w procesie uwalniania energii).
  Jabłczan cytruliny – jest prekursorem kreatyny, uczestniczy w powstawaniu tlenku azotu
  Betaina bezwodna – w naszym organizmie wykazuje dwa główne działania: pomaga w pozbyciu się szkodliwej dla naszego organizmu homocysteiny) oraz uczestniczy w powstawaniu sarkozyny, jednego z prekursorów kreatyny.
  Korzeń imbiru – może wpływać na procesy trawienne, produkcje kwasów żołądkowych oraz pozwala usunąć nadmiar wody z organizmu).
  Norwalina – zabezpiecza przed rozpadem guanidynę (związek niezbędny do syntezy m.in: kreatyny i argininy), pomaga zwiększyć stężenie jonów amonowych (dzięki czemu może zmniejszać kwasowość naszego organizmu, hamuje katabolizm oraz przyspiesza anabolizm).  Widzisz teraz, że twórcom Purple Wraath udało się stworzyć bardzo kompletny zestaw aminokwasów niezbędnych i rozgałęzionych. Dzięki temu twój organizm będzie cały czas w stanie anabolizmu a Ty będziesz mógł trenować dłużej i intensywniej.

  Zalecane porcjowanie

  Pierwsze zastosowanie: wymieszaj 1/2 miarki ze 140 -280ml wody i zażyj przed , podczas i/lub po treningu.

  Regularne stosowanie: wymieszaj 1 miarkę z 570 zimnej wody i skonsumuj częściowo podczas treningu lub częściej (przed, podczas i po treningu).

  OSTRZEŻENIE: Beta Alanina w tym produkcie może spowodować lekkie mrowienie u niektórych ludzi. Jest to naturalna działanie. Przed spożyciem produktu należy skonsultować się z lekarzem, jeśli nie jesteś świadomy swojego obecnego stanu zdrowia lub jeśli masz jakieś schorzenia, w tym: dotyczące się cukrzycy, wysokiego lub niskiego ciśnienia krwi, zaburzenia rytmu serca, udaru mózgu, chorób serca, nerek, wątroby lub tarczycy; lęk, historia padaczkowych napadów drgawek, depresja, każdej dolegliwości psychiatrycznej, niedokrwistość złośliwej lub innego zaburzenia krwi, powiększenia prostaty. Produkt ten przeznaczony jest dla osób dorosłych w wieku od 18-50 lat.

  OSTRZEŻENIE: Ten produkt zawiera substancje chemiczne, które w stanie Kalifornia jak stwierdzono mogą powodować raka lub inne wady wrodzone oraz mogą wpływać szkodliwie na rozwój płodu. Nie należy stosować tego produktu jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie spożywać mniejszej zalecane ilości wody jeśli masz skłonności do odwodnienia lub też narażony na bardzo wysokie temperatury. Nie należy stosować tego produktu z jakimikolwiek lekami bez zgody lekarza.  CONTROLLED LABS
  CL#002
  2020-03-31

  Opis

  Producenci
  CONTROLLED LABS

  Specyficzne kody

  Nowy produkt

  Brak opinii użytkowników.

  Dodaj opinię
  CONTROLLED LABS Purple Wraath 1108g

  12 innych produktów w tej samej kategorii:

  Controlled Labs Purple Wraath 1108g

  CONTROLLED LABS Purple Wraath 1108g

  159,00 zł
  Brutto